K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Prohlédněte si Zásady ochrany osobních údajů.

O společnosti

Poskytuje vám spolehlivou mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu.

Rodinná autodoprava
Jiří Žabka - LE
VEL s.r.o.

Zaměřujeme se na transport zásilek mezi Českou republikou a Itálií. Přepravujeme sběrné zásilky od paletového zboží přes volně ložený náklad až po chlazené a mražené zboží.

Do Itálie a zpět do ČR jezdíme každý den. K silniční přepravě využíváme vlastní moderní vozový park, který zahrnuje kamiony a nákladní vozidla značek Volvo, Mercedes-Benz, MAN a DAF. Mezi naše hlavní cíle patří spokojenost zákazníků a našich zaměstnanců. Vždy vám poskytneme spolehlivou a rychlou přepravu nákladu za výhodné ceny.

"S námi je váš náklad v dobrých rukou! Jsme autodoprava LEVEL Klatovy, vždy o úroveň výš než konkurence."

Jiří Žabka

Jednatel společnosti LEVEL s.r.o.

Sponzorujeme

Tuto sekci pro vás připravujeme!

Společnost v roce 1992 založil Jiří Žabka st. (1965–2020)

Firma LEVEL vznikla úplnou náhodou. Naši rodiče měli zahradnictví a mamina prodávala ovoce a zeleninu ve svém obchodě, kam jí táta dovážel zboží z Německa. Jelikož tam jezdil každý den, po nějaké době se nabalovali kamarádi, co chtěli něco přivézt.

Za nějaký čas už táta nestíhal vozit a musel pořídit další dodávku. Vše šlo tak rychle, že se služba rozvíjela rychleji a rychleji, a autodoprava byla na světe. Z prvopočátku se jednalo o dodávkovou přepravu, která se díky požadavkům zákazníků rozrostla o vozidla s celkovou hmotností 7500 kg. Firma měla sídlo ve stále fungujícím zahradnictví ve staré elektrárně, ale rozrůstala se tak rychle, že v roce 2001 byl zakoupen nový pozemek s budovami v bývalých kasárnách.

V roce 2003 byla dokončena rekonstrukce a firma se stěhovala na adresu Čapkova 143, kde se nachází dodnes. Firma velmi dobře prosperovala a byla plná přátel, rodiny a dobré nálady. Takto to pokračovalo až do 29. ledna 2020, kdy došlo ke smrti našeho tatínka, hlavy a zakladatele naší firmy. Ještě tento den, bez jakéhokoliv předání, přebral vedení firmy Jiří Žabka mladší s jeho sestrou Petrou Dvořákovou.

Zanedlouho následoval covid a další těžké období, které ale firma s pomocí celého našeho týmu zvládla. Dnes už je vše v běžném režimu a jsme stále v plné síle pro naše zákazníky, partnery, zaměstnance a společně se snažíme naše služby pořád zdokonalovat.

1992

Založení firmy LEVEL panem Jiřím Žabkou – zakoupeny 2 dodávky Ducato

1993–2002

Zakoupeno 9 sólo vozidel 7,5 t značek Mercedes + Iveco

2003

Stěhování do nové firmy – Čapkova 143

2003–2005

Firma se rozrostla na 16 sólo vozidel do 7,5 t

2006

První zakoupené kamiony značky Volvo

2007–2019

Firma se rozrostla na 93 vozidel značek Volvo + Mercedes včetně založení italské pobočky

2020

Smrt jednatele Jiřího Žabky a převzetí firmy Jiřím Žabkou mladším a jeho sestrou Petrou Dvořákovou

2020–2022

Firma si prošla těžkou dobou pro smrti tatínka a zakladatele firmy, dobou covidovou a je tady stále beze změny v plné síle. Za tuto dobu bylo obnoveno 28 vozidel značek DAF, Volvo, Mercedes

2023–2024

Bude probíhat rekonstrukce

Proč využít služeb společnosti LEVEL

30 let

NA TRHU

Autodopravu vám
poskytujeme od roku 1992

100

ZAMĚSTNANCŮ

V naší společnosti zaměstnáváme
přes 100 lidí

25,000 kg

PŘEPRAVÍME

Přepravujeme náklad
od 1 kg do 25 000 kg

20,000+

ZAKÁZEK ROČNĚ

Ročně přepravíme až
20 000 zakázek

90

VOZIDEL

Provozujeme 90 vlastních vozidel

Poptávkový formulář

Využijte mezinárodní a vnitrostátní kamionovou dopravu za výhodné ceny. Napište nám vaši poptávku přes propracovaný formulář.

Máte dotaz?

Potřebujete poradit, nebo se zeptat na stav vaší zakázky?
Zavolejte, nebo nám napište e-mail.

S námi je váš náklad v dobrých rukou.
Kontaktujte nás, rádi vám zodpovíme vaše dotazy.

© Jiří Žabka - LEVEL s.r.o. | Klatovy | Všechna práva vyhrazena